Uzupełnienia i poprawki do ksiązki - Rębkow - duża historia małej wsi

 Statystyki
Przejdź do treści

Menu główne:

Uzupełnienia i poprawki do ksiązki

W dniu 10 czerwca b.r. na terenie szkoły w Rębkowie odbędzie się, jak co roku,  festyn "Dzień rodziny".
Na festynie będzie - jeśli nic nie przeszkodzi - dostępna książka której jestem autorem:
"Duża historia małej wsi - Rębków  - i okolica"
Książka dzięki wsparciu gminy została przygotowana do druku i 10 maja 2018 roku została przekazana w wersji elektronicznej do drukarni.
Materiały do książki zbierałem ponad 16 lat. W międzyczasie pojawiały nie tylko nowe informacje, zdjęcia, dokumenty ale także nowe programy do obróbki tekstów. Czasami nowsze programy - edytory tekstów - nie były  w pełni kompatybilne ze starszymi więc zdarzało się, że część przypisów czy notatek znikały. Mogą więc zdarzyć się pominięcia w odniesieniach do prezentowanych w książce dokumentów.
Nie było możliwe aby dotrzeć do wszystkich dokumentów więc wszelkie uzupełnienia, poprawki, dodatkowe komentarze czy sugestie bedą umieszczane właśnie w tym miejscu. Oczekuję zwłaszcza w pierwszej kolejności uzupełnienia nazwisk pod zdjęciami.
Wszelkie uwagi zarówno krytyczne jak i uzupełniające są mile widziane. Nie ma dzieła doskonałego - zawsze można coś poprawić.
Około 1/4 osób od których uzyskiwałem informacje już nie żyje. Wiele osób zabrało swoją wiedzę do grobu zanim do nich dotarłem. Jednak pomimo tego udało się bardzo dużo uratować i zapisać.
Zapraszam do lektury książki od 10 czerwca br.
Stefan Jerzy Siudalski 14.05.2018
Jesteś Na bloga liczniki osobą na tej stronie.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego